AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost Mavenir s.r.o. (IČO 26772825) je registrovaná jako společnost s ručením omezeným a do obchodního rejstříku byla zapsána 2. dubna 2003 — působí tedy 23 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Na okraji, Praha 6 (CZ0100). 3× Jednatel jsou Michael Knobloch, Robin James Thorn a Charles Scott Gilbert.
Aktivní V zisku Plátce DPH od 2003 Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
+420 731 141 669
mavenir.com
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2025 · 225 zaměstnanců
Na okraji
Praha 6
CZ0100
Okres: CZ0100
Identifikátory IČO 26772825 DIČ CZ26772825 VAT EU CZ26772825
Historie společníků Jméno Vklad Splaceno Od Do Žádné společníky neevidujeme (typicky a.s. — akcionáři jsou v ESM, ne v ARESu).
Historie obchodního jména (5) Název Od Do Mavenir s.r.o. 13. března 2017 dosud Xura s.r.o. 18. prosince 2015 13. března 2017 Acision Czech Republic s.r.o. 10. září 2007 18. prosince 2015 Mavenir s.r.o. 2. dubna 2003 dosud Logica Systems, s.r.o. 2. dubna 2003 10. září 2007
Výnosy & zisk 750 mil 750 mil 750 mil 400 mil — 15 tis 2021 2022 2023 2024 2025 Výnosy Zisk
Vlastnický graf M Mavenir s.r.o. M Michael Knobloch Jednatel R Robin James Thorn Jednatel C Charles Scott Gilbert jednatel Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Popis činnosti Firma poskytuje návrhy a služby pro telekomunikační trh.Zdroj: AI reformulace z veřejných zdrojů
NACE klasifikace
J Informační a komunikační činnosti
62.010 Programování58.2 Vydávání softwaru63 Informační činnosti
G Velkoobchod a maloobchod
46.1 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení46.900 Nespecializovaný velkoobchod47.78 Ostatní maloobchod s novým zbožím ve specializovaných prodejnách
Ukazatel 2023 2024 2025 Výnosy 750 mil. Kč 400 mil. Kč 0 Kč Náklady 750 mil. Kč 400 mil. Kč −15 tis. Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 13 tis. Kč 15 tis. Kč EBITDA 0 Kč 26 tis. Kč 26 tis. Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Plátce DPH
Ano (od 16. července 2003)
Datum vzniku
2. dubna 2003
Spisová značka
C 92716, Městský soud v Praze
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců
225 (250–499)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2025, 2024, 2023
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
22 let historie 21 změn statutáru
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 200–299 zaměstnanců Nezveřejněno 2024 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2023 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2022 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2021 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2020 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2019 — (nezveřejněno) 400 mil. Kč 2018 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2017 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2016 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2015 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2014 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2013 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2012 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2011 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2010 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2009 500+ zaměstnanců 750 mil. Kč 2008 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2007 300–499 zaměstnanců 250 mil. Kč 2006 100–199 zaměstnanců 20 mil. Kč 2005 300–499 zaměstnanců 150 mil. Kč 2004 100–199 zaměstnanců 20 mil. Kč 2003 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč
Časové osy
2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Název firmy
Mavenir s.r.o.
Logica Systems, s.r.o.
Acision Czech Republic s.r.o.
Xura s.r.o.
Mavenir s.r.o.
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Sídlo
Na okraji 335/42, Veleslavín, 16200 Praha 6
Statutární orgán 21 osob v historii
2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích
2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Neznámý vlastník
10 %
90 %
10 %
90 %
10 %
90 %
10 %
90 %
10 %
90 %
10 %
90 %
100 %
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 2003–2026
1. 9. 2021 · ARES
Změna způsobu jednání: Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
Každý jednatel zastupuje společnost samostatně.
13. 3. 2017 · Justice.cz
Přejmenováno na "Mavenir s.r.o." (z "Xura s.r.o.")
Z "Xura s.r.o." na "Mavenir s.r.o."
18. 12. 2015 · Justice.cz
Přejmenováno na "Xura s.r.o." (z "Acision Czech Republic s.r.o.")
Z "Acision Czech Republic s.r.o." na "Xura s.r.o."
10. 9. 2007 · Justice.cz
Přejmenováno na "Acision Czech Republic s.r.o." (z "Logica Systems, s.r.o.")
Z "Logica Systems, s.r.o." na "Acision Czech Republic s.r.o."
2. 4. 2003 · ARES
Firma vznikla
2. 4. 2003 · Justice.cz
Přejmenováno na "Logica Systems, s.r.o." (z "Mavenir s.r.o.")
Z "Mavenir s.r.o." na "Logica Systems, s.r.o."
2. 4. 2003 · ARES
Sídlo: Na okraji 335/42, Veleslavín, 16200 Praha 6
2. 4. 2003 · Justice.cz
Sídlo: Na okraji, 16200 Praha 6
Z "Na okraji 335/42, Veleslavín, 16200 Praha 6" na "Na okraji, 16200 Praha 6"
2. 4. 2003 · ARES
Způsob jednání: Jménem společnosti jedná jednatel samostatně. Jednatel se podepisuje tak,že k vypsané či vytištěné firmě společnosti připojí svůj podpis s uvedením funkce.
Mapa majetkových vazeb3 propojených subjektů · vlastnická struktura
M Mavenir s.r.o. M Michael Knobloch Jednatel R Robin James Thorn Jednatel C Charles Scott Gilbert jednatel Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Propojené osobySpolečníci a statutáři této firmy a jejich další firemní vazby — přes koho je firma nepřímo propojená s dalšími subjekty.
BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Listiny ze Sbírky listin 94 z 94 2026 1 listina ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL93/MSPH založeno 9. 6. 2026
2025 4 listin účetní závěrka [2025] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL91/MSPH rok 2025 · založeno 9. 6. 2026
zpráva o vztazích [2025]
C 92716/SL92/MSPH rok 2025 · založeno 9. 6. 2026
účetní závěrka [2025] + výroční zpráva
C 92716/SL94/MSPH rok 2025 · založeno 9. 6. 2026
ostatní + Rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL89/MSPH založeno 7. 7. 2025
2024 3 listin účetní závěrka [2024] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL88/MSPH rok 2024 · založeno 7. 7. 2025
zpráva o vztazích [2024]
C 92716/SL90/MSPH rok 2024 · založeno 7. 7. 2025
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL84/MSPH založeno 24. 6. 2024
2023 4 listin účetní závěrka [2023] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL85/MSPH rok 2023 · založeno 24. 6. 2024
účetní závěrka [2023] + výroční zpráva
C 92716/SL86/MSPH rok 2023 · založeno 24. 6. 2024
zpráva o vztazích [2023]
C 92716/SL87/MSPH rok 2023 · založeno 24. 6. 2024
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL80/MSPH založeno 20. 6. 2023
2022 4 listin zpráva o vztazích [2022]
C 92716/SL81/MSPH rok 2022 · založeno 21. 6. 2023
účetní závěrka [2022] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL82/MSPH rok 2022 · založeno 21. 6. 2023
účetní závěrka [2022] + výroční zpráva
C 92716/SL83/MSPH rok 2022 · založeno 21. 6. 2023
ostatní + rozhodnutí jediného společ.
C 92716/SL77/MSPH založeno 6. 6. 2022
2021 5 listin účetní závěrka [2021] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL78/MSPH rok 2021 · založeno 7. 6. 2022
zpráva o vztazích [2021]
C 92716/SL79/MSPH rok 2021 · založeno 7. 6. 2022
notářský zápis [NZ 1334/2021]
C 92716/SL75/MSPH založeno 1. 9. 2021
projekt fúze
C 92716/SL74/MSPH založeno 2. 7. 2021
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL73/MSPH založeno 28. 6. 2021
2020 6 listin účetní závěrka [2020]
C 92716/SL76/MSPH rok 2020 · založeno 1. 9. 2021
účetní závěrka [2020] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL72/MSPH rok 2020 · založeno 21. 6. 2021
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL71/MSPH založeno 19. 11. 2020
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL70/MSPH založeno 7. 10. 2020
ostatní + rozhod. jed. spol.
C 92716/SL68/MSPH založeno 23. 6. 2020
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL63/MSPH založeno 23. 1. 2020
2019 4 listin účetní závěrka [2019] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL69/MSPH rok 2019 · založeno 7. 10. 2020
ostatní + rozhodnutí jediného společníka
C 92716/SL62/MSPH založeno 13. 1. 2020
zakladatelské dokumenty
C 92716/SL61/MSPH založeno 3. 9. 2019
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL60/MSPH založeno 14. 5. 2019
2018 2 listin účetní závěrka [2018] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL67/MSPH rok 2018 · založeno 23. 6. 2020
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL56/MSPH založeno 26. 2. 2018
2017 5 listin účetní závěrka [2017] + zpráva auditora
C 92716/SL66/MSPH rok 2017 · založeno 3. 3. 2020
účetní závěrka [2017] + výroční zpráva [2017] 1.1. 2017 - 31.12. 2017
C 92716/SL64/MSPH rok 2017 · založeno 23. 1. 2020
zpráva o vztazích [2017]
C 92716/SL65/MSPH rok 2017 · založeno 23. 1. 2020
notářský zápis [NZ 339/2017]
C 92716/SL50/MSPH založeno 13. 3. 2017
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL49/MSPH založeno 28. 2. 2017
2016 4 listin výroční zpráva [2016]
C 92716/SL57/MSPH rok 2016 · založeno 10. 5. 2019
účetní závěrka [2016] + zpráva auditora
C 92716/SL59/MSPH rok 2016 · založeno 10. 5. 2019
zpráva o vztazích + 2016
C 92716/SL58/MSPH založeno 10. 5. 2019
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL48/MSPH založeno 7. 2. 2017
2015 5 listin výroční zpráva [2015]
C 92716/SL53/MSPH rok 2015 · založeno 26. 2. 2018
účetní závěrka [2015] + zpráva auditora
C 92716/SL55/MSPH rok 2015 · založeno 26. 2. 2018
zpráva o vztazích + 2015
C 92716/SL54/MSPH založeno 26. 2. 2018
zakladatelské dokumenty
C 92716/SL47/MSPH založeno 26. 2. 2016
notářský zápis [NZ 1490/2015]
C 92716/SL46/MSPH založeno 18. 12. 2015
2014 3 listin účetní závěrka [2014] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL51/MSPH rok 2014 · založeno 28. 12. 2017
zakladatelské dokumenty + notářský zápis NZ 432/2014
C 92716/SL45/MSPH založeno 30. 9. 2014
ostatní + návrh na hlasování mimo VH
C 92716/SL44/MSPH založeno 23. 6. 2014
2013 6 listin účetní závěrka [2013] + zpráva auditora
C 92716/SL52/MSPH rok 2013 · založeno 28. 12. 2017
ostatní + rozhodnutí společníků
C 92716/SL41/MSPH založeno 12. 11. 2013
zakladatelské dokumenty + notářský zápis NZ 400/2013
C 92716/SL42/MSPH založeno 12. 11. 2013
zakladatelské dokumenty
C 92716/SL43/MSPH založeno 12. 11. 2013
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL40/MSPH založeno 12. 8. 2013
ostatní + odvolání a jmenování do funkce jednatele
C 92716/SL39/MSPH založeno 9. 8. 2013
2012 2 listin účetní závěrka [2012] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 92716/SL38/MSPH rok 2012 · založeno 30. 5. 2013
ostatní + zápis z valné hromady
C 92716/SL37/MSPH založeno 31. 8. 2012
2011 4 listin účetní závěrka + výroční zpráva + zpráva auditora r.2011
C 92716/SL36/MSPH založeno 4. 6. 2012
ostatní + zápis ze zasedání mimořádné VH
C 92716/SL34/MSPH založeno 30. 11. 2011
podpisové vzory
C 92716/SL35/MSPH založeno 30. 11. 2011
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL33/MSPH založeno 19. 7. 2011
2010 3 listin ostatní + zápis ze zased. mim. VH
C 92716/SL31/MSPH založeno 2. 5. 2011
podpisové vzory
C 92716/SL32/MSPH založeno 2. 5. 2011
účetní závěrka + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora r.2010
C 92716/SL30/MSPH založeno 23. 4. 2011
2009 5 listin účetní závěrka + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora ke dni 30.6.2009
C 92716/SL29/MSPH založeno 6. 1. 2011
podpisové vzory
C 92716/SL24/MSPH založeno 15. 3. 2010
ostatní + zápis z VH
C 92716/SL25/MSPH založeno 15. 3. 2010
podpisové vzory
C 92716/SL26/MSPH založeno 15. 3. 2010
notářský zápis + NZ 493/2009
C 92716/SL27/MSPH založeno 15. 3. 2010
2008 7 listin účetní závěrka + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora ke dni 30.6.2008
C 92716/SL28/MSPH založeno 6. 1. 2011
účetní závěrka + zpráva auditora ke dni 30.6.2008
C 92716/SL22/MSPH založeno 5. 8. 2009
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 92716/SL20/MSPH založeno 13. 6. 2008
podpisové vzory + +čest.prohl.
C 92716/SL21/MSPH založeno 13. 6. 2008
ostatní + záp.z jed.VH
C 92716/SL17/MSPH založeno 19. 5. 2008
podpisové vzory + + čest.prohl.
C 92716/SL18/MSPH založeno 19. 5. 2008
podpisové vzory + + čest.prohl.
C 92716/SL19/MSPH založeno 19. 5. 2008
2007 5 listin ostatní + smlouva o prodeji
C 92716/SL16/MSPH založeno 8. 1. 2008
notářský zápis + NZ 427/2007
C 92716/SL15/MSPH založeno 10. 9. 2007
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 92716/SL12/MSPH založeno 26. 7. 2007
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 92716/SL13/MSPH založeno 26. 7. 2007
notářský zápis + NZ 503/2007
C 92716/SL14/MSPH založeno 26. 7. 2007
2006 5 listin účetní závěrka + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora r.2006
C 92716/SL23/MSPH založeno 19. 10. 2009
podpisové vzory
C 92716/SL10/MSPH založeno 6. 12. 2006
ostatní + rozhod.společ.
C 92716/SL11/MSPH založeno 6. 12. 2006
ostatní + rozh.společníků
C 92716/SL7/MSPH založeno 23. 2. 2006
podpisové vzory
C 92716/SL8/MSPH založeno 23. 2. 2006
2005 2 listin účetní závěrka + r.2005+audit
C 92716/SL9/MSPH založeno 11. 8. 2006
účetní závěrka + r.2005+zpr.o vzt.
C 92716/SL6/MSPH založeno 11. 4. 2006
2004 2 listin účetní závěrka + 2004+zpr.o vzt.
C 92716/SL5/MSPH založeno 3. 5. 2005
podpisové vzory
C 92716/SL4/MSPH založeno 13. 10. 2004
2003 3 listin účetní závěrka + 2003,příl.
C 92716/SL3/MSPH založeno 7. 4. 2004
ostatní + zpráva o vztazích 2003
C 92716/SL2/MSPH založeno 7. 4. 2004
zakladatelské dokumenty + notářský zápis + podpisové vzory NZ 154/2003
C 92716/SL1/MSPH založeno 10. 4. 2003
Zdroj: Sbírka listin · or.justice.cz