bizly. © 2026 Bizly s.r.o.
FERMAT CZ s.r.o. | IČO 26180367 | Bizly
Veřejný náhled · Vidíte 1 z 2,5 mil. českých subjektů (firem, OSVČ, nadací, spolků a družstev) — některé sekce jsou uzamčené 47 zobrazení dnes 14 dní zdarma →Hledáte podobnou firmu?
Prohledejte 720 tis. českých firem (s.r.o., a.s.) a 1,8 mil. OSVČ podle oboru, regionu, obratu nebo vlastníka.
Vyhledat firmuO společnosti
Co dělá FERMAT CZ ? FERMAT CZ s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem na adrese Žitavského, Zbraslav, 15600 Praha 5, zapsaná v roce 2000. Firma působí v oboru výroby strojů a zařízení (NACE 28.49) a zaměstnává 250 až 499 zaměstnanců.
Jednatelé společnosti jsou Jiří Ferenc a Radek Lepka. Majoritním vlastníkem s podílem 99 % je Jiří Ferenc, zbývající 1 % vlastní Marcela Ferencová. Bizly rating firmy za rok 2024 je C (57 bodů ze 100).
Líbí se vám profil FERMAT CZ?
Vytvořte si zdarma účet a získejte plný přístup k 720 tis. firmám a 1,8 mil. OSVČ.
Začít zdarma AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost FERMAT CZ s.r.o. (IČO 26180367) je registrovaná jako společnost s ručením omezeným a do obchodního rejstříku byla zapsána 2. června 2000 — působí tedy 26 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Žitavského 496, Praha (CZ0100). 2× jednatel jsou Radek Lepka a Jiří Ferenc. Mezi společníky patří Jiří Ferenc a Marcela Ferencová.
Aktivní Plátce DPH od 2000 Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
+420 777 339 670
fermatmachinery.com
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2025 · 225 zaměstnanců
Žitavského 496
Praha
CZ0100
Okres: CZ0100
Identifikátory IČO 26180367 DIČ CZ26180367 VAT EU CZ26180367
Historie sídla (3) Adresa Od Do Žitavského 15600 Praha 5 Zbraslav 10. března 2005 dosud Na Šejdru 14000 Praha 4 Libuš 11. února 2005 10. března 2005 12000 Praha 2 Karlovo náměstí 2. června 2000 11. února 2005
Výnosy & zisk 1,5 mld 1,3 mld 1,5 mld 1,3 mld — 101 tis 2021 2022 2023 2024 2025 Výnosy Zisk
Vlastnický graf 99 % 1 % 100 % 100 % 80 % 100 % 100 % 100 % 20 % F FERMAT CZ s.r.o. J Jiří Ferenc 99 % M Marcela Ferencová 1 % R Radek Lepka jednatel F FERMAT Pressl s.r.o. 100 % R R.O.S.P s.r.o. 100 % F FERMAT Machine Tool, … 80 % F FERMAT STROJE LIPNÍK … 100 % F FINLEAS s.r.o. M MVD Czech Metalformin… M Michal Bureš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Popis činnosti Firma vyrábí vodorovné vyvrtávačky a zajišťuje výkup, prodej, modernizaci, servis, demontáž i přepravu obráběcích strojů včetně poradenství a financování.Zdroj: AI reformulace z veřejných zdrojů
NACE klasifikace
C Zpracovatelský průmysl
28.49 Výroba ostatních obráběcích strojů25.1 Výroba konstrukčních kovových výrobků25.62 Obrábění25.72 Výroba zámků a kování28.29 Výroba ostatních strojů a zařízení pro všeobecné účely j. n.28.99 Výroba ostatních strojů pro speciální účely j. n.
G Velkoobchod a maloobchod
Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení
Ukazatel 2023 2024 2025 Výnosy 1,5 mld. Kč 1,3 mld. Kč 0 Kč Náklady 1,5 mld. Kč 1,2 mld. Kč 0 Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 101 tis. Kč 0 Kč EBITDA 0 Kč 230 tis. Kč 0 Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Plátce DPH
Ano (od 20. června 2000)
Datum vzniku
2. června 2000
Spisová značka
C 77482, Městský soud v Praze
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců
225 (250–499)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2025, 2024, 2023
Bankovní účty (18)
123-3261500277/0100
CZ3501000001233261900297/0100
CZ8301000001310981350277/0100
2402468/0300
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
25 let historie 3 změn statutáru
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 200–299 zaměstnanců Nezveřejněno 2024 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2023 200–299 zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2022 200–299 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2021 300–499 zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2020 200–299 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2019 — (nezveřejněno) 1,3 mld. Kč 2018 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2017 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2016 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2015 300–499 zaměstnanců 1,5 mld. Kč 2014 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2013 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2012 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2011 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2010 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2009 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2008 200–299 zaměstnanců 750 mil. Kč 2007 200–299 zaměstnanců 400 mil. Kč 2006 50–99 zaměstnanců 150 mil. Kč 2005 100–199 zaměstnanců 250 mil. Kč 2004 50–99 zaměstnanců 150 mil. Kč 2003 50–99 zaměstnanců 150 mil. Kč 2002 20–49 zaměstnanců 80 mil. Kč 2001 20–49 zaměstnanců 45 mil. Kč 2000 — (nezveřejněno) Nezveřejněno
Časové osy
2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Sídlo
Karlovo náměstí, 12000 Praha 2
Na Šejdru, Libuš, 14000 Praha 4
Žitavského, Zbraslav, 15600 Praha 5
Statutární orgán 3 osob v historii
2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích
2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 2000–2026
10. 3. 2005 · Justice.cz
Sídlo: Žitavského, Zbraslav, 15600 Praha 5
Z "Na Šejdru, Libuš, 14000 Praha 4" na "Žitavského, Zbraslav, 15600 Praha 5"
11. 2. 2005 · Justice.cz
Sídlo: Na Šejdru, Libuš, 14000 Praha 4
Z "Karlovo náměstí, 12000 Praha 2" na "Na Šejdru, Libuš, 14000 Praha 4"
2. 6. 2000 · Justice.cz
Sídlo: Karlovo náměstí, 12000 Praha 2
Mapa majetkových vazeb10 propojených subjektů · vlastnická struktura
99 % 1 % 100 % 100 % 80 % 100 % 100 % 100 % 20 % F FERMAT CZ s.r.o. J Jiří Ferenc 99 % M Marcela Ferencová 1 % R Radek Lepka jednatel F FERMAT Pressl s.r.o. 100 % R R.O.S.P s.r.o. 100 % F FERMAT Machine Tool, … 80 % F FERMAT STROJE LIPNÍK … 100 % F FINLEAS s.r.o. M MVD Czech Metalformin… M Michal Bureš Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Propojené osobySpolečníci a statutáři této firmy a jejich další firemní vazby — přes koho je firma nepřímo propojená s dalšími subjekty.
JF
Jiří Ferenc společník 99 %, jednatel v této firmě · 3 firemních vazeb
BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Listiny ze Sbírky listin 88 z 88 2025 4 listin výroční zpráva [2025] + konsolidovaná
C 77482/SL85/MSPH rok 2025 · založeno 24. 9. 2026
účetní závěrka [2025] + zpráva auditora [2025] konsolidovaná
C 77482/SL86/MSPH rok 2025 · založeno 24. 9. 2026
výroční zpráva [2025] + zpráva o vztazích
C 77482/SL87/MSPH rok 2025 · založeno 24. 9. 2026
účetní závěrka [2025] + zpráva auditora
C 77482/SL88/MSPH rok 2025 · založeno 24. 9. 2026
2024 4 listin účetní závěrka [2024] + výroční zpráva [2024] konsolidovaná
C 77482/SL83/MSPH rok 2024 · založeno 29. 6. 2026
výroční zpráva [2024] + konsolidovaná
C 77482/SL84/MSPH rok 2024 · založeno 29. 6. 2026
výroční zpráva [2024] + zpráva o vztazích
C 77482/SL81/MSPH rok 2024 · založeno 30. 7. 2025
účetní závěrka [2024] + zpráva auditora
C 77482/SL82/MSPH rok 2024 · založeno 30. 7. 2025
2023 4 listin výroční zpráva [2023] + zpráva auditora [2023] konsolidovaná
C 77482/SL79/MSPH rok 2023 · založeno 23. 10. 2024
účetní závěrka [2023] + zpráva auditora [2023] konsolidovaná
C 77482/SL80/MSPH rok 2023 · založeno 23. 10. 2024
výroční zpráva [2023] + zpráva o vztazích
C 77482/SL77/MSPH rok 2023 · založeno 30. 8. 2024
účetní závěrka [2023] + zpráva auditora
C 77482/SL78/MSPH rok 2023 · založeno 30. 8. 2024
2022 5 listin účetní závěrka [2022] + zpráva auditora [2022] konsolidovaná
C 77482/SL75/MSPH rok 2022 · založeno 3. 10. 2023
výroční zpráva [2022] + konsolidovaná
C 77482/SL76/MSPH rok 2022 · založeno 3. 10. 2023
výroční zpráva [2022] + zpráva o vztazích
C 77482/SL73/MSPH rok 2022 · založeno 2. 10. 2023
účetní závěrka [2022] + zpráva auditora
C 77482/SL74/MSPH rok 2022 · založeno 2. 10. 2023
notářský zápis [NZ 165/2022]
C 77482/SL69/MSPH založeno 21. 3. 2022
2021 4 listin účetní závěrka [2021] + výroční zpráva + zpráva o vztazích
C 77482/SL70/MSPH rok 2021 · založeno 19. 10. 2022
účetní závěrka [2021] + zpráva auditora
C 77482/SL71/MSPH rok 2021 · založeno 19. 10. 2022
účetní závěrka [2021] + výroční zpráva + zpráva auditora [2021] konsolidovaná
C 77482/SL72/MSPH rok 2021 · založeno 19. 10. 2022
účetní závěrka [2021] + zpráva auditora [2021] ke dni 1.1.2021
C 77482/SL65/MSPH rok 2021 · založeno 15. 10. 2021
2020 5 listin účetní závěrka [2020] + zpráva auditora
C 77482/SL67/MSPH rok 2020 · založeno 29. 10. 2021
výroční zpráva [2020] + zpráva o vztazích
C 77482/SL68/MSPH rok 2020 · založeno 29. 10. 2021
účetní závěrka [2020] + výroční zpráva + zpráva auditora [2020] konsolidovaná
C 77482/SL66/MSPH rok 2020 · založeno 29. 10. 2021
notářský zápis [N 537/2020 NZ 678/2020]
C 77482/SL64/MSPH založeno 30. 12. 2020
projekt fúze
C 77482/SL63/MSPH založeno 18. 11. 2020
2019 1 listina účetní závěrka [2019] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 77482/SL62/MSPH rok 2019 · založeno 21. 10. 2020
2018 2 listin účetní závěrka [2018] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 77482/SL60/MSPH rok 2018 · založeno 22. 7. 2019
účetní závěrka [2018] + zpráva auditora
C 77482/SL61/MSPH rok 2018 · založeno 22. 7. 2019
2017 2 listin účetní závěrka [2017] + zpráva auditora
C 77482/SL58/MSPH rok 2017 · založeno 24. 7. 2018
výroční zpráva [2017] + zpráva o vztazích
C 77482/SL59/MSPH rok 2017 · založeno 24. 7. 2018
2016 4 listin účetní závěrka [2016] + zpráva auditora
C 77482/SL56/MSPH rok 2016 · založeno 10. 8. 2017
výroční zpráva [2016]
C 77482/SL57/MSPH rok 2016 · založeno 10. 8. 2017
účetní závěrka [2016] + zpráva auditora
C 77482/SL54/MSPH rok 2016 · založeno 10. 8. 2017
výroční zpráva [2016]
C 77482/SL55/MSPH rok 2016 · založeno 10. 8. 2017
2015 5 listin účetní závěrka [2015]
C 77482/SL51/MSPH rok 2015 · založeno 19. 8. 2016
výroční zpráva [2015] + zpráva o vztazích + zpráva auditora
C 77482/SL52/MSPH rok 2015 · založeno 19. 8. 2016
zpráva auditora
C 77482/SL53/MSPH založeno 19. 8. 2016
notářský zápis [NZ 698/2015]
C 77482/SL50/MSPH založeno 22. 12. 2015
ostatní + rozhod. o zrušení závodu
C 77482/SL49/MSPH založeno 24. 8. 2015
2014 9 listin výroční zpráva [2014]
C 77482/SL43/MSPH rok 2014 · založeno 10. 8. 2015
účetní závěrka [2014] + příloha
C 77482/SL46/MSPH rok 2014 · založeno 10. 8. 2015
účetní závěrka [2014] + VZZ
C 77482/SL47/MSPH rok 2014 · založeno 10. 8. 2015
účetní závěrka [2014] + rozvaha
C 77482/SL48/MSPH rok 2014 · založeno 10. 8. 2015
zpráva o vztazích + r. 2014
C 77482/SL44/MSPH založeno 10. 8. 2015
zpráva auditora + r. 2014
C 77482/SL45/MSPH založeno 10. 8. 2015
zakladatelské dokumenty + notářský zápis [NZ 745/2014]
C 77482/SL42/MSPH založeno 6. 1. 2015
zpráva auditora
C 77482/SL38/MSPH založeno 5. 9. 2014
zpráva o vztazích
C 77482/SL39/MSPH založeno 5. 9. 2014
2013 7 listin výroční zpráva [2013]
C 77482/SL37/MSPH rok 2013 · založeno 5. 9. 2014
účetní závěrka [2013] + rozvaha + VZZ
C 77482/SL40/MSPH rok 2013 · založeno 5. 9. 2014
účetní závěrka [2013] + příloha
C 77482/SL41/MSPH rok 2013 · založeno 5. 9. 2014
notářský zápis + NZ 378/2013
C 77482/SL34/MSPH založeno 11. 12. 2013
posudek znalce + č. 205-883/2013
C 77482/SL35/MSPH založeno 11. 12. 2013
posudek znalce + č. 280-958/2013
C 77482/SL36/MSPH založeno 11. 12. 2013
ostatní + zápis z VH
C 77482/SL28/MSPH založeno 29. 8. 2013
2012 5 listin výroční zpráva [2012]
C 77482/SL29/MSPH rok 2012 · založeno 16. 10. 2013
zpráva auditora [2012]
C 77482/SL30/MSPH rok 2012 · založeno 16. 10. 2013
účetní závěrka [2012] + příloha
C 77482/SL31/MSPH rok 2012 · založeno 16. 10. 2013
účetní závěrka [2012] + VZZ
C 77482/SL32/MSPH rok 2012 · založeno 16. 10. 2013
účetní závěrka [2012]
C 77482/SL33/MSPH rok 2012 · založeno 16. 10. 2013
2011 3 listin výroční zpráva + za rok 2011
C 77482/SL25/MSPH založeno 3. 9. 2012
účetní závěrka + zpráva auditora -za rok 2011
C 77482/SL26/MSPH založeno 3. 9. 2012
zpráva o vztazích + za rok 2011
C 77482/SL27/MSPH založeno 3. 9. 2012
2010 4 listin účetní závěrka + zpráva auditora r. 2010
C 77482/SL24/MSPH založeno 30. 9. 2011
účetní závěrka + r. 2010 - příloha
C 77482/SL23/MSPH založeno 30. 9. 2011
výroční zpráva + r. 2010
C 77482/SL21/MSPH založeno 18. 7. 2011
zpráva o vztazích + r. 2009
C 77482/SL22/MSPH založeno 18. 7. 2011
2009 2 listin účetní závěrka + zpráva auditora r.2009
C 77482/SL19/MSPH založeno 4. 1. 2011
účetní závěrka + r.2009-příloha
C 77482/SL20/MSPH založeno 4. 1. 2011
2008 6 listin účetní závěrka + r.2008
C 77482/SL16/MSPH založeno 21. 10. 2009
účetní závěrka + r.2008-příloha
C 77482/SL17/MSPH založeno 21. 10. 2009
výroční zpráva + zpráva auditora r.2008
C 77482/SL18/MSPH založeno 21. 10. 2009
notářský zápis + NZ 5/2008
C 77482/SL8/MSPH založeno 7. 1. 2008
zakladatelské dokumenty + notářský zápis NZ 6/2008
C 77482/SL9/MSPH založeno 7. 1. 2008
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 77482/SL10/MSPH založeno 7. 1. 2008
2007 3 listin výroční zpráva + r.2007/bez ÚZ/+zpr.o vzt.
C 77482/SL15/MSPH založeno 11. 11. 2008
účetní závěrka + r.2007
C 77482/SL14/MSPH založeno 7. 11. 2008
výroční zpráva + r.2006+zpr.o vzt.
C 77482/SL13/MSPH založeno 14. 8. 2008
2006 2 listin účetní závěrka + r.2006
C 77482/SL11/MSPH založeno 14. 8. 2008
účetní závěrka + r.2006-příloha
C 77482/SL12/MSPH založeno 14. 8. 2008
2005 2 listin účetní závěrka + výroční zpráva r.2005++aud.+zpr.o vzt.
C 77482/SL7/MSPH založeno 29. 11. 2006
výroční zpráva + r.2000,2001,2002
C 77482/SL3/MSPH založeno 3. 3. 2005
2004 2 listin výroční zpráva + 2004+audit
C 77482/SL6/MSPH založeno 5. 10. 2005
zakladatelské dokumenty + NZ 156/04
C 77482/SL5/MSPH založeno 25. 3. 2005
2003 2 listin výroční zpráva + r.2003
C 77482/SL4/MSPH založeno 3. 3. 2005
notářský zápis [NZ 130/2000] + účetní závěrka r.2001 + příl.
C 77482/SL2/MSPH založeno 29. 12. 2003
2000 1 listina zakladatelské dokumenty + notářský zápis [NZ 130/2000]
C 77482/SL1/MSPH založeno 6. 6. 2000
Zdroj: Sbírka listin · or.justice.cz
Odemkněte všechno o FERMAT CZ Přímé kontakty na 4 osoby z vedení Mapa majetkových vazeb (8 firem) LinkedIn analýza zaměstnanců Vozový park 67 vozidel Smlouvy se státem (47 ks) Watchdog — notifikace o změnách Vyzkoušet 14 dní zdarma Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv
Připojilo se 3 240+ firem Z veřejných zdrojů
Justice.cz
OR & Sbírka listin
Insolvenční rejstřík
Min. spravedlnosti
ČSÚ — RES
Statistický úřad
Aktualizováno 28. 4. 2026, 14:32 · Veřejné údaje v souladu s GDPR.
2000–2499 zam.
IČO 26180367
Sídlo Žitavského 496, Praha
Založeno 2. 6. 2000
NACE 2849
Zaměstnanci 225
Bizly rating C (57/100)
FAQ
Časté otázky o FERMAT CZ Co dělá firma FERMAT CZ s.r.o.? FERMAT CZ s.r.o. se zabývá výrobou strojů a zařízení (obor NACE 28.49). Firma sídlí v Praze a je aktivní od roku 2000.
Kolik má FERMAT CZ s.r.o. zaměstnanců? Kdo je majitelem FERMAT CZ s.r.o.? Je FERMAT CZ s.r.o. důvěryhodná firma? Jaký byl obrat FERMAT CZ s.r.o. v posledním roce? Kde sídlí FERMAT CZ s.r.o.? Jaké je IČO FERMAT CZ s.r.o.? Obor NACE 49.41
Další firmy v silniční nákladní dopravě
GDPR compliant
Pouze veřejná data
5 zdrojů
ARES, OR, RES, RS, ISIR
46.1
M Profesní, vědecké a technické činnosti
70.2 Poradenství v oblasti řízení71.1 Architektonické a inženýrské činnosti a související technické poradenství72.19 Ostatní výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd
CZ4703000000000002468280/0300
CZ9103000000000002468264/0300
CZ4108000000000005578442/0800
CZ6155000000005030017535/5500
CZ8455000000005101106966/5500
CZ3860000000002013110021/6000
CZ8560000000002013110048/6000
CZ9060000000002013110152/6000
CZ4567000000001000003054/6700
Finanční zdraví firmy Kompletní finanční analýza z účetních závěrek za posledních 5 let. K odemčení stačí registrace zdarma.
Tržby, zisk, EBITDA, marže — vývoj 5 let Bizly rating (likvidita, zadluženost, ROE) Cash flow a doba splatnosti pohledávek Porovnání s oborem (NACE 49.41) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Telefonní čísla a e-maily statutárů a obchodního ředitele
Ověřeno proti více zdrojům (web, LinkedIn, OR) Stáhnete přímo do CRM (Pipedrive, HubSpot, Salesforce) Aktualizace každých 14 dní Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Vozový park firmy 67 vozidel z Centrálního registru — značka, model, palivo, vlastník vs. provozovatel.
VIN, značka, model, rok výroby, palivo, kW, barva Rozdíl mezi vlastníkem a provozovatelem (leasing) Stáří vozového parku, struktura podle typu Nárůsty/úbytky v čase — investice do flotily Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Web a sociální sítě firmy Hloubková analýza digitální stopy — co tato firma dělá online.
Návštěvnost webu, technologie, certifikáty LinkedIn, Facebook, Instagram, X — followers, posty, růst GA, Google Ads, Meta Pixel — co používá Recenze a hodnocení napříč Google, Firmy.cz, Sklik Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Inzerce práce Z Jobs.cz, Sprace.cz a Bazoše — historie všech pracovních inzerátů.
Aktivní + archivované inzeráty za posledních 12 měsíců Doba běhu, počet uchazečů, plat Růst nábornické aktivity = signál růstu firmy Které pozice dlouho neobsazené (= problém?) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Smlouvy se státem (Registr smluv) Všechny veřejné zakázky, kde firma figuruje jako dodavatel nebo zadavatel.
47 smluv za posledních 5 let — celkem 184 mil. Kč Kdo, kdy, za kolik — plné PDF smlouvy Filtr podle protistrany (Krajský úřad, Ministerstvo, ÚOHS) Trendy — roste/klesá objem zakázek se státem Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Registr smluv
Ministerstvo vnitra