AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost RPM Service s.r.o. (IČO 25793802) je registrovaná jako společnost s ručením omezeným a do obchodního rejstříku byla zapsána 1. září 1999 — působí tedy 27 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Na Pankráci 1683/127, Praha (CZ0100). Mezi společníky patří Roman Podhorský a Jiří Jeníček.
Aktivní Plátce DPH od 1999 Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
+420 734 876 553
rpmservice.cz
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2025 · 750 zaměstnanců
Na Pankráci 1683/127
Praha
CZ0100
Okres: CZ0100
Identifikátory IČO 25793802 DIČ CZ25793802 VAT EU CZ25793802
Statutární zástupci (0) Žádné aktivní statutáře neevidujeme.
Historie sídla (2) Adresa Od Do Moskevská 10100 Praha 10 3. dubna 2002 dosud Na Pankráci 1683/127 140 00 Praha 1. září 1999 dosud
Výnosy & zisk 400 mil 750 mil 1,3 mld 1,3 mld — 2021 2022 2023 2024 2025 Výnosy Zisk
Vlastnický graf 35 % 65 % 50 % 11.9 % 50 % 9.5 % 39.75 % 100 % 19.82 % 40 % 50 % 50 % 39.75 % 40 % R RPM Service s.r.o. J Jiří Jeníček 35 % R Roman Podhorský 65 % R RPM Hard Stone s.r.o. E EDIFICE M63 JV, s.r.o. R RPM Cleaning s.r.o. E EDIFICE Bělehradská J… R RPM Facility s.r.o. P Padel Žižkov s.r.o., … E EDIFICE Moskevská JV,… R RPM GROUP s.r.o. Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Popis činnosti praní, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží; pronájem a půjčování věcí movitých; činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence; zprostředkování v oblasti obchodu a služeb; ekonomické a organizační poradenství; koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej; úklidové službyZdroj: ARES (předmět činnosti)
NACE klasifikace
G Velkoobchod a maloobchod
46.1 Zprostředkování velkoobchodu a velkoobchod v zastoupení47.1 Maloobchod v nespecializovaných prodejnách
M Profesní, vědecké a technické činnosti
69.200 Účetnické a auditorské činnosti; daňové poradenství70.2 Poradenství v oblasti řízení
N Administrativní a podpůrné činnosti
Ukazatel 2023 2024 2025 Výnosy 1,3 mld. Kč 1,3 mld. Kč 0 Kč Náklady 1,3 mld. Kč 1,3 mld. Kč 0 Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 0 Kč 0 Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Plátce DPH
Ano (od 15. prosince 1999)
Spisová značka
C 70822, Městský soud v Praze
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců
750 (1000–1499)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2025, 2024, 2023
Bankovní účty (2)
51-3704900297/0100
CZ6101000000356428620267/0100
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
26 let historie
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 500+ zaměstnanců Nezveřejněno 2024 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2023 300–499 zaměstnanců 1,3 mld. Kč 2022 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2021 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2020 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2019 — (nezveřejněno) 750 mil. Kč 2018 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2017 300–499 zaměstnanců 750 mil. Kč 2016 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2015 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2014 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2013 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2012 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2011 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2010 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2009 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2008 300–499 zaměstnanců 400 mil. Kč 2007 300–499 zaměstnanců 250 mil. Kč 2006 100–199 zaměstnanců 80 mil. Kč 2005 100–199 zaměstnanců 150 mil. Kč 2004 100–199 zaměstnanců 80 mil. Kč 2003 100–199 zaměstnanců 80 mil. Kč 2002 50–99 zaměstnanců 45 mil. Kč 2001 50–99 zaměstnanců 8 mil. Kč 2000 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 1999 — (nezveřejněno) Nezveřejněno
Časové osy
1999 2001 2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Sídlo
Moskevská, 10100 Praha 10
Na Pankráci 1683/127, Nusle, 14000 Praha 4
Moskevská, 10100 Praha 10
Statutární orgán 0 osob v historii
1999 2001 2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích
1999 2001 2003 2005 2007 2009 2011 2013 2015 2017 2019 2021 2023 2025
Roman Podhorský
0 %
25 %
33.75 %
100 %
50 %
65 %
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 1999–2026
3. 4. 2002 · Justice.cz
Sídlo: Moskevská, 10100 Praha 10
Z "Na Pankráci 1683/127, Nusle, 14000 Praha 4" na "Moskevská, 10100 Praha 10"
1. 9. 1999 · ARES
Firma vznikla
1. 9. 1999 · ARES
Přejmenováno na "RPM Service s.r.o." (z "RPM Service s.r.o.")
Z "RPM Service s.r.o." na "RPM Service s.r.o."
1. 9. 1999 · Justice.cz
Sídlo: Moskevská, 10100 Praha 10
1. 9. 1999 · ARES
Sídlo: Na Pankráci 1683/127, Nusle, 14000 Praha 4
Z "Moskevská, 10100 Praha 10" na "Na Pankráci 1683/127, Nusle, 14000 Praha 4"
Mapa majetkových vazeb43 propojených subjektů · vlastnická struktura
35 % 65 % 50 % 11.9 % 50 % 9.5 % 39.75 % 100 % 19.82 % 40 % 50 % 50 % 39.75 % 40 % 2.38 % 7.93 % 3.8 % 1.42 % 4.76 % 5 % 4.75 % 1.98 % 1.98 % 1.98 % 4.76 % 14.25 % 4.76 % 2.38 % 2.38 % 4.75 % 2.85 % 20 % 4.75 % 26.76 % 18.99 % 3.96 % 4.75 % 4.76 % 15.5 % 21.84 % 4.76 % 2.38 % 1.98 % 54.76 % 1.98 % 5.7 % 4.36 % 2.66 % 40 % 60 % 50 % 50 % 100 % R RPM Service s.r.o. J Jiří Jeníček 35 % R Roman Podhorský 65 % R RPM Hard Stone s.r.o. E EDIFICE M63 JV, s.r.o. R RPM Cleaning s.r.o. E EDIFICE Bělehradská J… R RPM Facility s.r.o. P Padel Žižkov s.r.o., … E EDIFICE Moskevská JV,… R RPM GROUP s.r.o. J Jan Horčička A Andrea Žižlavská J Jindřich Vaníček J Jana Skřivánková F Filip Hejl J Jan Smiovský R Radan Hanzl P Přemysl Richter K Koray Yesilli M Marek Votava T Tereza Lacová P PRAGUENEST a.s. R Richard Unruh L Ludmila Brychová K Koray Yesili M Miloš Veselý T TOMÁŠ PECHAR P Pavel Kubánek R Roman Suchánek S SOLIDUM INVEST s.r.o. J Jan Berger D Dimension, a.s. J Jan Bárta M Michal Doležal O Olga Horčičková P Pavel Horčička R Robert Volenec E EDIFICE Investment, s… P Pavel Větrovský J Jan Piskora P Petr Švejda D DTS consulting, s.r.o. P Patrick Thomas Buck Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Propojené osobySpolečníci a statutáři této firmy a jejich další firemní vazby — přes koho je firma nepřímo propojená s dalšími subjekty.
BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Listiny ze Sbírky listin 57 z 57 2025 1 listina účetní závěrka [2025] + předána prostřednictvím správce daně z příjmů k 19.07.2026
C 70822/SL57/MSPH rok 2025 · založeno 19. 7. 2026
2021 3 listin účetní závěrka [2021] + Příloha
C 70822/SL43/MSPH rok 2021 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2021] + Rozvaha
C 70822/SL54/MSPH rok 2021 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2021] + VZaZ
C 70822/SL55/MSPH rok 2021 · založeno 31. 5. 2023
2020 2 listin účetní závěrka [2020] + Rozvaha
C 70822/SL46/MSPH rok 2020 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2020] + Příloha
C 70822/SL56/MSPH rok 2020 · založeno 31. 5. 2023
2019 2 listin účetní závěrka [2019] + rozvaha
C 70822/SL45/MSPH rok 2019 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2019] + Příloha
C 70822/SL53/MSPH rok 2019 · založeno 31. 5. 2023
2018 4 listin účetní závěrka [2018] + Rozvaha
C 70822/SL48/MSPH rok 2018 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2018] + VZZ
C 70822/SL50/MSPH rok 2018 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2018] + Příloha
C 70822/SL51/MSPH rok 2018 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2018] + VZaZ
C 70822/SL52/MSPH rok 2018 · založeno 31. 5. 2023
2017 3 listin účetní závěrka [2017] + VZaZ
C 70822/SL44/MSPH rok 2017 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2017] + Rozvaha
C 70822/SL47/MSPH rok 2017 · založeno 31. 5. 2023
účetní závěrka [2017] + Příloha
C 70822/SL49/MSPH rok 2017 · založeno 31. 5. 2023
2016 4 listin účetní závěrka [2016] + příloha
C 70822/SL31/MSPH rok 2016 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2016] + rozvaha
C 70822/SL33/MSPH rok 2016 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2016] + VZZ
C 70822/SL41/MSPH rok 2016 · založeno 19. 5. 2023
notářský zápis [1485/2016]
C 70822/SL28/MSPH založeno 3. 10. 2016
2015 3 listin účetní závěrka [2015] + VZZ
C 70822/SL34/MSPH rok 2015 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2015] + příloha
C 70822/SL35/MSPH rok 2015 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2015] + rozvaha
C 70822/SL37/MSPH rok 2015 · založeno 19. 5. 2023
2014 4 listin účetní závěrka [2014] + VZZ
C 70822/SL29/MSPH rok 2014 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2014] + příloha
C 70822/SL32/MSPH rok 2014 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2014] + rozvaha
C 70822/SL40/MSPH rok 2014 · založeno 19. 5. 2023
notářský zápis + NZ 701/2014
C 70822/SL27/MSPH založeno 20. 8. 2014
2013 2 listin účetní závěrka [2013] + příloha
C 70822/SL30/MSPH rok 2013 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2013]
C 70822/SL36/MSPH rok 2013 · založeno 19. 5. 2023
2012 3 listin účetní závěrka [2012] + VZZ
C 70822/SL38/MSPH rok 2012 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2012] + příloha
C 70822/SL39/MSPH rok 2012 · založeno 19. 5. 2023
účetní závěrka [2012] + rozvaha
C 70822/SL42/MSPH rok 2012 · založeno 19. 5. 2023
2011 1 listina účetní závěrka + zpráva auditora r.2011
C 70822/SL26/MSPH založeno 21. 11. 2012
2010 1 listina účetní závěrka + 2010
C 70822/SL25/MSPH založeno 20. 11. 2012
2009 3 listin účetní závěrka + zpráva auditora r.2009
C 70822/SL24/MSPH založeno 3. 9. 2010
notářský zápis + NZ 544/2009
C 70822/SL21/MSPH založeno 18. 6. 2009
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 70822/SL22/MSPH založeno 18. 6. 2009
2008 2 listin účetní závěrka + zpráva auditora r.2008
C 70822/SL23/MSPH založeno 1. 7. 2010
notářský zápis + NZ 173/2008
C 70822/SL17/MSPH založeno 27. 3. 2008
2007 5 listin účetní závěrka + r.2007
C 70822/SL18/MSPH založeno 9. 7. 2008
účetní závěrka + r.2007-příloha
C 70822/SL19/MSPH založeno 9. 7. 2008
zpráva auditora + za rok 2007
C 70822/SL20/MSPH založeno 9. 7. 2008
notářský zápis + NZ 322/2007
C 70822/SL15/MSPH založeno 26. 10. 2007
smlouvy o převodu obchod. podílu
C 70822/SL16/MSPH založeno 26. 10. 2007
2006 2 listin účetní závěrka + zpráva auditora za rok 2006
C 70822/SL13/MSPH založeno 30. 8. 2007
výroční zpráva + za rok 2006
C 70822/SL14/MSPH založeno 30. 8. 2007
2005 1 listina účetní závěrka + výroční zpráva 2005+audit
C 70822/SL12/MSPH založeno 11. 7. 2006
2004 2 listin účetní závěrka + r. 2004+př.
C 70822/SL11/MSPH založeno 12. 7. 2005
notářský zápis + rozhod.valné hrom + Nz 192/2004
C 70822/SL10/MSPH založeno 31. 5. 2004
2003 2 listin účetní závěrka + r. 2003
C 70822/SL9/MSPH založeno 27. 7. 2004
ostatní + zápis z VH
C 70822/SL8/MSPH založeno 3. 10. 2003
2002 3 listin účetní závěrka + r.2002
C 70822/SL7/MSPH založeno 3. 9. 2003
zakladatelské dokumenty
C 70822/SL5/MSPH založeno 23. 10. 2002
ostatní + zápis VH,pozvánka,prezen.listi
C 70822/SL6/MSPH založeno 23. 10. 2002
2001 1 listina účetní závěrka + 2001
C 70822/SL4/MSPH založeno 9. 5. 2002
2000 1 listina účetní závěrka + za rok 2000
C 70822/SL3/MSPH založeno 5. 4. 2001
1999 2 listin účetní závěrka + za rok 1999
C 70822/SL2/MSPH založeno 4. 4. 2000
zakladatelské dokumenty
C 70822/SL1/MSPH založeno 10. 2. 2000
Zdroj: Sbírka listin · or.justice.cz