bizly. © 2026 Bizly s.r.o.
KAVALIER Boro s.r.o. | IČO 25256351 | Bizly
Veřejný náhled · Vidíte 1 z 2,5 mil. českých subjektů (firem, OSVČ, nadací, spolků a družstev) — některé sekce jsou uzamčené 47 zobrazení dnes 14 dní zdarma →Hledáte podobnou firmu?
Prohledejte 720 tis. českých firem (s.r.o., a.s.) a 1,8 mil. OSVČ podle oboru, regionu, obratu nebo vlastníka.
Vyhledat firmuO společnosti
Co dělá KAVALIER Boro ? KAVALIER Boro s.r.o. je společnost s ručením omezeným se sídlem na adrese Sklářská 359, Sázava, 28506 Sázava, působící ve Středočeském kraji. Firma je zapsána v obchodním rejstříku od roku 1996 a je aktivní. Předmětem činnosti je podle klasifikace NACE výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků. Společnost zaměstnává 1000 až 1499 zaměstnanců.
Jediným společníkem s podílem 100 % je PRECISION GLASS HOLDING a.s. Statutární orgán ani jeho konkrétní členové nejsou v předaných datech uvedeni. Bizly rating za rok 2024 je A+ (86 ze 100 bodů).
Líbí se vám profil KAVALIER Boro?
Vytvořte si zdarma účet a získejte plný přístup k 720 tis. firmám a 1,8 mil. OSVČ.
Začít zdarma AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost KAVALIER Boro s.r.o. (IČO 25256351) je registrovaná jako společnost s ručením omezeným a do obchodního rejstříku byla zapsána 11. září 1996 — působí tedy 30 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Sklářská 359, Sázava (CZ0201). Jediným společníkem je PRECISION GLASS HOLDING a.s..
Aktivní V zisku Plátce DPH od 1996 Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
+420 491 502 354
vebatradeplus.cz, http://www.veba.cz
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2024 · 750 zaměstnanců
Sklářská 359
Sázava
CZ0201
Okres: CZ0201
Identifikátory IČO 25256351 DIČ CZ25256351 VAT EU CZ25256351
Statutární zástupci (0) Žádné aktivní statutáře neevidujeme.
Historie obchodního jména (3) Název Od Do KAVALIER Boro s.r.o. 2. června 2025 dosud VEBATRADE-PLUS, s.r.o. 21. srpna 2006 2. června 2025 VELVES, s.r.o. 11. září 1996 21. srpna 2006
Historie sídla (5) Adresa Od Do Sklářská 28506 Sázava 2. června 2025 dosud Přadlácká 55001 Broumov Velká Ves 20. října 2016 2. června 2025 Přadlácká 55001 Broumov 16. května 2008 20. října 2016 Tovární 54981 Meziměstí 21. srpna 2006 16. května 2008
Výnosy & zisk 20 mil 20 mil 250 mil 750 mil — 38 tis 2020 2021 2022 2023 2024 Výnosy Zisk
Vlastnický graf 100 % K KAVALIER Boro s.r.o. P PRECISION GLASS HOLDI… 100 % Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Popis činnosti Firma provozuje chráněnou dílnu a velkoobchod s reklamním a bytovým textilem, včetně výroby výšivek a prodeje ložního, stolního prádla a ručníků pro hotely a penziony.Zdroj: AI reformulace z veřejných zdrojů
NACE klasifikace
C Zpracovatelský průmysl
14.1 Výroba oděvů, kromě kožešinových výrobků14.140 Výroba osobního prádla23.1 Výroba skla a skleněných výrobků26.1 Výroba elektronických součástek a desek28 Výroba strojů a zařízení j. n.32.500 Výroba lékařských a dentálních nástrojů a potřeb33.200 Instalace průmyslových strojů a zařízení
Ukazatel 2022 2023 2024 Výnosy 250 mil. Kč 750 mil. Kč 0 Kč Náklady 250 mil. Kč 750 mil. Kč −38 tis. Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 0 Kč 38 tis. Kč EBITDA 0 Kč 0 Kč 50 tis. Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Plátce DPH
Ano (od 1. října 1996)
Datum vzniku
11. září 1996
Spisová značka
C 428401, Městský soud v Praze
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Počet zaměstnanců
750 (1000–1499)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2024, 2023, 2022
Bankovní účty (45)
10006-1209551/0100
107-5810460247/0100
107-5810810227/0100
107-5811050207/0100
107-7368220257/0100
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
29 let historie 11 změn statutáru
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2024 500+ zaměstnanců Nezveřejněno 2023 500+ zaměstnanců 750 mil. Kč 2022 500+ zaměstnanců 250 mil. Kč 2021 20–49 zaměstnanců 20 mil. Kč 2020 20–49 zaměstnanců 20 mil. Kč 2019 — (nezveřejněno) 20 mil. Kč 2018 50–99 zaměstnanců 45 mil. Kč 2017 50–99 zaměstnanců 45 mil. Kč 2016 50–99 zaměstnanců 45 mil. Kč 2015 50–99 zaměstnanců 45 mil. Kč 2014 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč 2013 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč 2012 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč 2011 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč 2010 50–99 zaměstnanců 20 mil. Kč 2009 50–99 zaměstnanců 8 mil. Kč 2008 10–19 zaměstnanců 8 mil. Kč 2007 20–49 zaměstnanců 8 mil. Kč 2006 20–49 zaměstnanců 45 mil. Kč 2005 0–9 zaměstnanců 350 tis. Kč 2004 20–49 zaměstnanců 45 mil. Kč 2003 20–49 zaměstnanců 45 mil. Kč 2002 20–49 zaměstnanců 20 mil. Kč 2001 20–49 zaměstnanců 45 mil. Kč 2000 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 1999 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 1998 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 1997 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 1996 — (nezveřejněno) Nezveřejněno
Časové osy
1996 1998 2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
Název firmy
VELVES, s.r.o.
VEBATRADE-PLUS, s.r.o.
KAVALIER Boro s.r.o.
Právní forma
společnost s ručením omezeným
Přadlácká 89, Velká Ves, 55001 Broumov
Sklářská 359, Sázava, 28506 Sázava
Statutární orgán 11 osob v historii
1996 1998 2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích
1996 1998 2000 2002 2004 2006 2008 2010 2012 2014 2016 2018 2020 2022 2024 2026
VEBA, textilní závody a.s.
PRECISION GLASS HOLDING a.s.
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 1996–2026
2. 6. 2025 · Justice.cz
Přejmenováno na "KAVALIER Boro s.r.o." (z "VEBATRADE-PLUS, s.r.o.")
Z "VEBATRADE-PLUS, s.r.o." na "KAVALIER Boro s.r.o."
2. 6. 2025 · Justice.cz
Sídlo: Sklářská 359, Sázava, 28506 Sázava
Z "Přadlácká 89, Velká Ves, 55001 Broumov" na "Sklářská 359, Sázava, 28506 Sázava"
20. 10. 2016 · Justice.cz
Sídlo: Přadlácká 89, Velká Ves, 55001 Broumov
Z "Přadlácká, 55001 Broumov" na "Přadlácká 89, Velká Ves, 55001 Broumov"
16. 5. 2008 · Justice.cz
Sídlo: Přadlácká, 55001 Broumov
Z "Tovární, 54981 Meziměstí" na "Přadlácká, 55001 Broumov"
21. 8. 2006 · Justice.cz
Přejmenováno na "VEBATRADE-PLUS, s.r.o." (z "VELVES, s.r.o.")
Z "VELVES, s.r.o." na "VEBATRADE-PLUS, s.r.o."
21. 8. 2006 · Justice.cz
Sídlo: Tovární, 54981 Meziměstí
Z "Přadlácká, 55017 Broumov" na "Tovární, 54981 Meziměstí"
11. 9. 1996 · Justice.cz
Sídlo: Přadlácká, 55017 Broumov
Mapa majetkových vazeb1 propojených subjektů · vlastnická struktura
100 % K KAVALIER Boro s.r.o. P PRECISION GLASS HOLDI… 100 % Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Propojené osobySpolečníci a statutáři této firmy a jejich další firemní vazby — přes koho je firma nepřímo propojená s dalšími subjekty.
BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Sbírka listin zatím nedostupná Sbírka pro tuto firmu žádné listiny neeviduje.
Odemkněte všechno o KAVALIER Boro Přímé kontakty na 4 osoby z vedení Mapa majetkových vazeb (8 firem) LinkedIn analýza zaměstnanců Vozový park 67 vozidel Smlouvy se státem (47 ks) Watchdog — notifikace o změnách Vyzkoušet 14 dní zdarma Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv
Připojilo se 3 240+ firem Z veřejných zdrojů
Justice.cz
OR & Sbírka listin
Insolvenční rejstřík
Min. spravedlnosti
ČSÚ — RES
Statistický úřad
Aktualizováno 28. 4. 2026, 14:32 · Veřejné údaje v souladu s GDPR.
1000–1499 zam.
IČO 25256351
Sídlo Sklářská 359, Sázava
Založeno 11. 9. 1996
NACE 141
Zaměstnanci 750
Bizly rating A+ (86/100)
FAQ
Časté otázky o KAVALIER Boro Co dělá firma KAVALIER Boro s.r.o.? Podle obchodního rejstříku se firma zabývá výrobou oděvů, kromě kožešinových výrobků (NACE 14.1). Sídlí v Sázavě ve Středočeském kraji.
Kolik má KAVALIER Boro s.r.o. zaměstnanců? Kdo je majitelem KAVALIER Boro s.r.o.? Je KAVALIER Boro s.r.o. důvěryhodná firma? Jaký byl obrat KAVALIER Boro s.r.o. v posledním roce? Kde sídlí KAVALIER Boro s.r.o.? Jaké je IČO KAVALIER Boro s.r.o.? Obor NACE 49.41
Další firmy v silniční nákladní dopravě
GDPR compliant
Pouze veřejná data
5 zdrojů
ARES, OR, RES, RS, ISIR
Přadlácká 55017 Broumov 11. září 1996 21. srpna 2006
Velkoobchod a maloobchod
46 Velkoobchod, kromě motorových vozidel
H Doprava a skladování
52.1 Skladování
M Profesní, vědecké a technické činnosti
70.2 Poradenství v oblasti řízení71.209 Ostatní technické zkoušky a analýzy72.1 Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd
00 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
CZ0401000000435425010207/0100
CZ1201000000270386010227/0100
CZ1201000001075688060257/0100
CZ4201000000008241940227/0100
CZ5101000000435425070277/0100
CZ5401000001157465850277/0100
CZ6201000001157465690277/0100
CZ7001000001155220920207/0100
CZ7601000001075688010217/0100
CZ9701000001230474790227/0100
CZ3708000000000007766252/0800
CZ4708000000000007765102/0800
CZ1326000000002005120406/2600
CZ1626000000002065310404/2600
CZ1826000000002005120801/2600
CZ8626000000002065310308/2600
CZ0227000000002108847659/2700
CZ3027000000002108847640/2700
CZ7255000000003594370001/5500
Finanční zdraví firmy Kompletní finanční analýza z účetních závěrek za posledních 5 let. K odemčení stačí registrace zdarma.
Tržby, zisk, EBITDA, marže — vývoj 5 let Bizly rating (likvidita, zadluženost, ROE) Cash flow a doba splatnosti pohledávek Porovnání s oborem (NACE 49.41) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Telefonní čísla a e-maily statutárů a obchodního ředitele
Ověřeno proti více zdrojům (web, LinkedIn, OR) Stáhnete přímo do CRM (Pipedrive, HubSpot, Salesforce) Aktualizace každých 14 dní Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Vozový park firmy 67 vozidel z Centrálního registru — značka, model, palivo, vlastník vs. provozovatel.
VIN, značka, model, rok výroby, palivo, kW, barva Rozdíl mezi vlastníkem a provozovatelem (leasing) Stáří vozového parku, struktura podle typu Nárůsty/úbytky v čase — investice do flotily Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Web a sociální sítě firmy Hloubková analýza digitální stopy — co tato firma dělá online.
Návštěvnost webu, technologie, certifikáty LinkedIn, Facebook, Instagram, X — followers, posty, růst GA, Google Ads, Meta Pixel — co používá Recenze a hodnocení napříč Google, Firmy.cz, Sklik Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Inzerce práce Z Jobs.cz, Sprace.cz a Bazoše — historie všech pracovních inzerátů.
Aktivní + archivované inzeráty za posledních 12 měsíců Doba běhu, počet uchazečů, plat Růst nábornické aktivity = signál růstu firmy Které pozice dlouho neobsazené (= problém?) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Smlouvy se státem (Registr smluv) Všechny veřejné zakázky, kde firma figuruje jako dodavatel nebo zadavatel.
47 smluv za posledních 5 let — celkem 184 mil. Kč Kdo, kdy, za kolik — plné PDF smlouvy Filtr podle protistrany (Krajský úřad, Ministerstvo, ÚOHS) Trendy — roste/klesá objem zakázek se státem Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Registr smluv
Ministerstvo vnitra