SUAS GROUP a.s. | IČO 10701702 | Bizly
bizly. © 2026 Bizly s.r.o.
Veřejný náhled · Vidíte 1 z 2,5 mil. českých subjektů (firem, OSVČ, nadací, spolků a družstev) — některé sekce jsou uzamčené 47 zobrazení dnes 14 dní zdarma →Hledáte podobnou firmu?
Prohledejte 720 tis. českých firem (s.r.o., a.s.) a 1,8 mil. OSVČ podle oboru, regionu, obratu nebo vlastníka.
Vyhledat firmuO společnosti
Co dělá SUAS GROUP ? SUAS GROUP a.s. je akciová společnost působící v oboru činností reklamních agentur (NACE 73.110), zapsaná v obchodním rejstříku v roce 2021. Firma sídlí na adrese Staré náměstí 69, 35601 Sokolov v Karlovarském kraji. Aktuální počet zaměstnanců se pohybuje v rozmezí 50–99 osob.
Statutární orgán ani vlastnická struktura nejsou v zadaných datech rejstříku uvedeny. Bizly rating společnosti za rok 2024 je A (79/100), což odpovídá hodnocení přiřazenému na základě dostupných rejstříkových a finančních údajů.
Líbí se vám profil SUAS GROUP?
Vytvořte si zdarma účet a získejte plný přístup k 720 tis. firmám a 1,8 mil. OSVČ.
Začít zdarma AI shrnutí · generováno z veřejných zdrojů, pro kontrolu si ověřte Společnost SUAS GROUP a.s. (IČO 10701702) je registrovaná jako akciová společnost a do obchodního rejstříku byla zapsána 24. března 2021 — působí tedy 5 let na trhu. Sídlo firmy se nachází na adrese Staré náměstí 69, Sokolov (CZ0413).
Aktivní Bez insolvence Pravidelně podává závěrky
+420 736 650 308
suasgroup.cz
Údaje z katastru zatím nestahujeme.
Účetní závěrka 2025 · 37 zaměstnanců
Základní kapitál 2 000 000 Kč
Staré náměstí 69
Sokolov
CZ0413
Okres: CZ0413
Identifikátory IČO 10701702
Statutární zástupci (0) Žádné aktivní statutáře neevidujeme.
Historie akcionářů Jméno Vklad Splaceno Od Do Pavel Tomek 100 % — 19. srpna 2022 19. října 2023
Výnosy & zisk 2 mil 20 mil 400 mil 250 mil — 17 tis 2021 2022 2023 2024 2025 Výnosy Zisk
Vlastnický graf 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 50 % 50 % 100 % 55 % 65 % 100 % 51 % 100 % 100 % 100 % 100 % 51 % 100 % 90 % 100 % 75.1 % 24.9 % 60 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 50 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 51 % 40 % 35 % 100 % 40 % 49.9 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 55 % 100 % 90 % 100 % 50 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 24.9 % 75.1 % 100 % S SUAS GROUP a.s. S SUAS Construction s.r… 100 % S SUAS Ecology s.r.o. 100 % S SUAS Sport & Relax s.… 100 % S SUAS Machinery s.r.o. 100 % S SUAS Service s.r.o. 100 % S SUAS Management s.r.o. 100 % D DRONE TESTING POLYGON… 100 % E EFG Vintířov BPS s.r.… 100 % S SUAS Solutions a.s. 100 % S SUAS Real Estate s.r.… 100 % S SUAS Clean Energy s.r… 100 % S SUAS Transportation s… 100 % K Kamenolom Horní Rozmy… S SUAS - Lindner s.r.o. P PORTICUS s.r.o. S SUAS stavební s.r.o. S SUAS PRO s.r.o. S SUAS reSTAV s.r.o. S SUAS Agro s.r.o. S SUAS Skládková s.r.o. S SUAS Agro Eko s.r.o. S SUAS Lesnická s.r.o. S SUAS Recyklační s.r.o. S SUAS Bioplyn s.r.o. S SUAS reTIRE s.r.o. G Golf Sokolov a.s. K Koupaliště Michal s.r… W Windsor Spa Hotel s.r… S SUAS Technology s.r.o. K KORNET s.r.o. S SUAS Alternative s.r.… D DIKRT spol. s r.o. S STROTEC s.r.o. S SUAS Steel Frames s.r… S SUAS Servisní s.r.o. S SOKOREST, s.r.o. S SUAS Securitas s.r.o. S SOKOREST - zařízení š… S SUAS Lab s.r.o. S SUAS Úklidová s.r.o. I Industrial Park Sokol… S SOKOLOVSKÁ PRŮMYSLOVÁ… S SUAS Smart Energo s.r… S SUAS Vodohospodářská … S SUAS Facility s.r.o. S SUAS Bytová s.r.o. S SUAS SPV5 s.r.o. S SUAS FLEXI GEN s.r.o. S Solarpark Smolnice s.… K Karlovarská plynárens… F FVE Lomnice s.r.o. W Windpark Smolnice s.r… H HATESPO, s.r.o. S Solarpark Lítov s.r.o. S SUAS SPV3 s.r.o. S SUAS Gas s.r.o. S SUAS Distribuční s.r.… F FVE Smolnice I s.r.o. S SUAS BESS s.r.o. F FVE Smolnice II s.r.o. S SUAS Commodities s.r.… S Solarpark Nové Sedlo … S SUAS Grid s.r.o. S SUAS SPV2 s.r.o. S SUAS SPV1 s.r.o. B BESS ETI a.s. S SUAS Teplárenská s.r.… S Solarpark Lipnice s.r… S SUAS WagonService, s.… S SUAS Doprava a Mechan… S SUAS Transportation S… Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Popis činnosti výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona; pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor; správa vlastního majetku; správa majetkových účastíZdroj: ARES (předmět činnosti)
NACE klasifikace
00 Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
J Informační a komunikační činnosti
62.0 Činnosti v oblasti informačních technologií
L Činnosti v oblasti nemovitostí
68.20 Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
M Profesní, vědecké a technické činnosti
73.110 Činnosti reklamních agentur
Ukazatel 2023 2024 2025 Výnosy 400 mil. Kč 250 mil. Kč 0 Kč Náklady 400 mil. Kč 250 mil. Kč 0 Kč Hospodářský výsledek 0 Kč 17 tis. Kč 0 Kč EBITDA 0 Kč 22 tis. Kč 0 Kč Vlastní kapitál 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Datum vzniku
24. března 2021
Spisová značka
B 2131, Krajský soud v Plzni
Právní forma
akciová společnost
Základní kapitál
2 000 000 CZK
Počet zaměstnanců
37 (50–99)
Zveřejněna závěrka
ano, za 2025, 2024, 2023
Bankovní účty (85)
107-114250227/0100
107-5371720237/0100
107-8038240217/0100
43-8080850297/0100
5160970287/0100
Vývoj firmy v čase Změny v názvu, právní formě, sídle, vedení a vlastnictví — sestaveno z OR, Justice a Sbírky listin.
4 let historie
Roční přehled Rok Velikost Obrat 2026 — (nezveřejněno) Nezveřejněno 2025 20–49 zaměstnanců Nezveřejněno 2024 20–49 zaměstnanců 250 mil. Kč 2023 — (nezveřejněno) 400 mil. Kč 2022 — (nezveřejněno) 20 mil. Kč 2021 — (nezveřejněno) 2 mil. Kč
Časové osy Sídlo
Staré náměstí 69, Sokolov, 35601 Sokolov
Staré náměstí 69, 35601 Sokolov
Statutární orgán 0 osob v historii
Akcionáři & podíly výše podílu v % v jednotlivých obdobích Po roce 2023 ARES strukturovaného jediného akcionáře neeviduje. Akcionář a.s. se ve veřejném rejstříku zveřejňuje jen pokud je jediný; další změny mohou být zapsány pouze v textu Ostatních skutečností nebo Sbírky listin.
Zdroje: Veřejný rejstřík (justice.cz), Sbírka listin, ARES · synchronizace denně · pohled na celé období 2021–2026
24. 3. 2021 · ARES
Firma vznikla
24. 3. 2021 · ARES
Přejmenováno na "SUAS GROUP a.s." (z "SUAS GROUP a.s.")
Z "SUAS GROUP a.s." na "SUAS GROUP a.s."
24. 3. 2021 · Justice.cz
Sídlo: Staré náměstí 69, Sokolov, 35601 Sokolov
24. 3. 2021 · ARES
Sídlo: Staré náměstí 69, 35601 Sokolov
Z "Staré náměstí 69, Sokolov, 35601 Sokolov" na "Staré náměstí 69, 35601 Sokolov"
Mapa majetkových vazeb85 propojených subjektů · vlastnická struktura
100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 50 % 50 % 100 % 55 % 65 % 100 % 51 % 100 % 100 % 100 % 100 % 51 % 100 % 90 % 100 % 75.1 % 24.9 % 60 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 50 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 51 % 40 % 35 % 100 % 40 % 49.9 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 55 % 100 % 90 % 100 % 50 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 100 % 24.9 % 75.1 % 35 % 50.1 % 27.5 % 10 % 45 % 49 % 15 % 10 % 19 % 5 % 27.5 % 50 % 50 % 24 % 100 % 50 % 10 % 6 % 10 % S SUAS GROUP a.s. S SUAS Construction s.r… 100 % S SUAS Ecology s.r.o. 100 % S SUAS Sport & Relax s.… 100 % S SUAS Machinery s.r.o. 100 % S SUAS Service s.r.o. 100 % S SUAS Management s.r.o. 100 % D DRONE TESTING POLYGON… 100 % E EFG Vintířov BPS s.r.… 100 % S SUAS Solutions a.s. 100 % S SUAS Real Estate s.r.… 100 % S SUAS Clean Energy s.r… 100 % S SUAS Transportation s… 100 % K Kamenolom Horní Rozmy… S SUAS - Lindner s.r.o. P PORTICUS s.r.o. S SUAS stavební s.r.o. S SUAS PRO s.r.o. S SUAS reSTAV s.r.o. S SUAS Agro s.r.o. S SUAS Skládková s.r.o. S SUAS Agro Eko s.r.o. S SUAS Lesnická s.r.o. S SUAS Recyklační s.r.o. S SUAS Bioplyn s.r.o. S SUAS reTIRE s.r.o. G Golf Sokolov a.s. K Koupaliště Michal s.r… W Windsor Spa Hotel s.r… S SUAS Technology s.r.o. K KORNET s.r.o. S SUAS Alternative s.r.… D DIKRT spol. s r.o. S STROTEC s.r.o. S SUAS Steel Frames s.r… S SUAS Servisní s.r.o. S SOKOREST, s.r.o. S SUAS Securitas s.r.o. S SOKOREST - zařízení š… S SUAS Lab s.r.o. S SUAS Úklidová s.r.o. I Industrial Park Sokol… S SOKOLOVSKÁ PRŮMYSLOVÁ… S SUAS Smart Energo s.r… S SUAS Vodohospodářská … S SUAS Facility s.r.o. S SUAS Bytová s.r.o. S SUAS SPV5 s.r.o. S SUAS FLEXI GEN s.r.o. S Solarpark Smolnice s.… K Karlovarská plynárens… F FVE Lomnice s.r.o. W Windpark Smolnice s.r… H HATESPO, s.r.o. S Solarpark Lítov s.r.o. S SUAS SPV3 s.r.o. S SUAS Gas s.r.o. S SUAS Distribuční s.r.… F FVE Smolnice I s.r.o. S SUAS BESS s.r.o. F FVE Smolnice II s.r.o. S SUAS Commodities s.r.… S Solarpark Nové Sedlo … S SUAS Grid s.r.o. S SUAS SPV2 s.r.o. S SUAS SPV1 s.r.o. B BESS ETI a.s. S SUAS Teplárenská s.r.… S Solarpark Lipnice s.r… S SUAS WagonService, s.… S SUAS Doprava a Mechan… S SUAS Transportation S… A Adam Peteřík F František Pelíšek D Dušan Bureš J Jan Pelíšek A ALT investiční fond S… M Město Habartov E EIF, a.s. A Alexandr Bolcek M Město Sokolov S SUDOP PRAHA a.s. A Accolade Holding, a.s. M Město Chodov C CARBOUNION HOLDING, a… O Obec Vintířov Zamknout — uzly zůstanou kam je dáš Firma Osoba▶ Vlastnictví (vlastník → vlastněný) Statutární orgán
Propojené osobySpolečníci a statutáři této firmy a jejich další firemní vazby — přes koho je firma nepřímo propojená s dalšími subjekty.
Zobrazit všech 13 firem → BIZLY PRO
Přímé kontakty na vedení 4 ověřené kontakty na klíčové osoby — z webu, sbírky listin a LinkedIn.
Listiny ze Sbírky listin 36 z 36 2026 3 listin rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání DR
B 2131/SL33/KSPL založeno 7. 8. 2026
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání představenstva
B 2131/SL34/KSPL založeno 7. 8. 2026
rozhod. o statut. orgánu + oznámení o odstoupení z funkce
B 2131/SL35/KSPL založeno 7. 8. 2026
2025 5 listin účetní závěrka [2025] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
B 2131/SL36/KSPL rok 2025 · založeno 7. 8. 2026
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání DR
B 2131/SL30/KSPL založeno 9. 7. 2025
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání představenstva
B 2131/SL31/KSPL založeno 9. 7. 2025
rozhod. o statut. orgánu + zápis z DR
B 2131/SL29/KSPL založeno 20. 5. 2025
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání představenstva
B 2131/SL27/KSPL založeno 28. 1. 2025
2024 9 listin účetní závěrka [2024] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora
B 2131/SL32/KSPL rok 2024 · založeno 5. 11. 2025
notářský zápis [NZ 394/2024]
B 2131/SL28/KSPL založeno 17. 2. 2025
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání DR
B 2131/SL26/KSPL založeno 28. 1. 2025
rozhod. o statut. orgánu + zápis z VH
B 2131/SL25/KSPL založeno 15. 10. 2024
rozhod. o statut. orgánu + oznámení o odstoupení
B 2131/SL21/KSPL založeno 11. 10. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání VH
B 2131/SL22/KSPL založeno 11. 10. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání DR
B 2131/SL23/KSPL založeno 11. 10. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis z DR
B 2131/SL20/KSPL založeno 11. 4. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání představenstva
B 2131/SL19/KSPL založeno 1. 2. 2024
2023 8 listin účetní závěrka [2023] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2023] konsolidace
B 2131/SL24/KSPL rok 2023 · založeno 15. 10. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání DR
B 2131/SL18/KSPL založeno 1. 2. 2024
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze zasedání VH
B 2131/SL17/KSPL založeno 26. 10. 2023
ostatní + zápis o rozhodnutí akcionáře
B 2131/SL16/KSPL založeno 29. 8. 2023
notářský zápis [NZ 216/2023]
B 2131/SL13/KSPL založeno 4. 7. 2023
stanovy společnosti
B 2131/SL14/KSPL založeno 4. 7. 2023
notářský zápis [NZ 176/2023]
B 2131/SL12/KSPL založeno 1. 7. 2023
projekt přeměny - rozdělení odštěpením, sloučením
B 2131/SL11/KSPL založeno 3. 5. 2023
2022 5 listin účetní závěrka [2022] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2022] konsolidace
B 2131/SL15/KSPL rok 2022 · založeno 17. 7. 2023
rozhod. o statut. orgánu + zápis z DR
B 2131/SL8/KSPL založeno 23. 8. 2022
rozhod. o statut. orgánu + rozhodnutí jed.akcionáře
B 2131/SL9/KSPL založeno 23. 8. 2022
rozhod. o statut. orgánu + odstoupení člena DR
B 2131/SL10/KSPL založeno 23. 8. 2022
rozhod. o statut. orgánu + zápis z DR
B 2131/SL5/KSPL založeno 21. 6. 2022
2021 6 listin účetní závěrka [2021] + výroční zpráva + zpráva o vztazích + zpráva auditora [2021] konsolidovaná ÚZ
B 2131/SL6/KSPL rok 2021 · založeno 4. 8. 2022
účetní závěrka [2021] + příloha + rozvaha
B 2131/SL7/KSPL rok 2021 · založeno 4. 8. 2022
rozhod. o statut. orgánu + oznámení o odstoupení
B 2131/SL3/KSPL založeno 7. 2. 2022
rozhod. o statut. orgánu + zápis ze 14. zasedání představenstva a DR
B 2131/SL4/KSPL založeno 7. 2. 2022
notářský zápis [NZ 235/2021,N 212/2021] + stanovy
B 2131/SL2/KSPL založeno 26. 7. 2021
notářský zápis [NZ 109/2021]
B 2131/SL1/KSPL založeno 24. 3. 2021
Zdroj: Sbírka listin · or.justice.cz
Odemkněte všechno o SUAS GROUP Přímé kontakty na 4 osoby z vedení Mapa majetkových vazeb (8 firem) LinkedIn analýza zaměstnanců Vozový park 67 vozidel Smlouvy se státem (47 ks) Watchdog — notifikace o změnách Vyzkoušet 14 dní zdarma Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv
Připojilo se 3 240+ firem Z veřejných zdrojů
Justice.cz
OR & Sbírka listin
Insolvenční rejstřík
Min. spravedlnosti
ČSÚ — RES
Statistický úřad
Aktualizováno 28. 4. 2026, 14:32 · Veřejné údaje v souladu s GDPR.
IČO 10701702
Sídlo Staré náměstí 69, Sokolov
Založeno 24. 3. 2021
NACE 73110
Zaměstnanci 37
Bizly rating A (79/100)
FAQ
Časté otázky o SUAS GROUP Co dělá firma SUAS GROUP a.s.? SUAS GROUP a.s. působí v oboru činností reklamních agentur, klasifikovaném pod kódem NACE 73.110. Firma je zapsána jako akciová společnost a sídlí v Sokolově v Karlovarském kraji.
Kolik má SUAS GROUP a.s. zaměstnanců? Kdo je majitelem SUAS GROUP a.s.? Je SUAS GROUP a.s. důvěryhodná firma? Jaký byl obrat SUAS GROUP a.s. v posledním roce? Kde sídlí SUAS GROUP a.s.? Jaké je IČO SUAS GROUP a.s.? Obor NACE 49.41
Další firmy v silniční nákladní dopravě
GDPR compliant
Pouze veřejná data
5 zdrojů
ARES, OR, RES, RS, ISIR
N Administrativní a podpůrné činnosti
77.290 Pronájem a leasing ostatních výrobků pro osobní potřebu a převážně pro domácnost82.110 Univerzální administrativní činnosti
5164240257/0100
CZ0401000001076280730207/0100
CZ2701000001076902910297/0100
CZ1403001760300017583863/0300
CZ5703000000001017298493/0300
CZ6703000000001017588343/0300
CZ7503001712800104660003/0300
CZ8703000000001017677223/0300
CZ9403001712800017352483/0300
CZ9403001712800266057573/0300
Finanční zdraví firmy Kompletní finanční analýza z účetních závěrek za posledních 5 let. K odemčení stačí registrace zdarma.
Tržby, zisk, EBITDA, marže — vývoj 5 let Bizly rating (likvidita, zadluženost, ROE) Cash flow a doba splatnosti pohledávek Porovnání s oborem (NACE 49.41) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Telefonní čísla a e-maily statutárů a obchodního ředitele
Ověřeno proti více zdrojům (web, LinkedIn, OR) Stáhnete přímo do CRM (Pipedrive, HubSpot, Salesforce) Aktualizace každých 14 dní Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Vozový park firmy 67 vozidel z Centrálního registru — značka, model, palivo, vlastník vs. provozovatel.
VIN, značka, model, rok výroby, palivo, kW, barva Rozdíl mezi vlastníkem a provozovatelem (leasing) Stáří vozového parku, struktura podle typu Nárůsty/úbytky v čase — investice do flotily Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Web a sociální sítě firmy Hloubková analýza digitální stopy — co tato firma dělá online.
Návštěvnost webu, technologie, certifikáty LinkedIn, Facebook, Instagram, X — followers, posty, růst GA, Google Ads, Meta Pixel — co používá Recenze a hodnocení napříč Google, Firmy.cz, Sklik Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Inzerce práce Z Jobs.cz, Sprace.cz a Bazoše — historie všech pracovních inzerátů.
Aktivní + archivované inzeráty za posledních 12 měsíců Doba běhu, počet uchazečů, plat Růst nábornické aktivity = signál růstu firmy Které pozice dlouho neobsazené (= problém?) Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Smlouvy se státem (Registr smluv) Všechny veřejné zakázky, kde firma figuruje jako dodavatel nebo zadavatel.
47 smluv za posledních 5 let — celkem 184 mil. Kč Kdo, kdy, za kolik — plné PDF smlouvy Filtr podle protistrany (Krajský úřad, Ministerstvo, ÚOHS) Trendy — roste/klesá objem zakázek se státem Bez kreditky · Zrušíte kdykoliv · Připojilo se 3 240+ firem
Registr smluv
Ministerstvo vnitra